Маркетинг

Gravity Media реалізує рекламні проекти від «А» до «Я» - починаючи маркетинговими дослідженнями і закінчуючи медіабаїнгом.

Спеціалізуємося на проведенні маркетингових досліджень, стратегування, розробці брендів і PR.

Маркетингове дослідження

Ви отримаєте розгорнутий перелік помилок і слабких місць в рекламних кампаніях і маркетингової активності. Побачите можливості зростання і зрозумієте, як оптимізувати маркетингові процеси, щоб збільшити продажі.

Маркетинговий консалтинг

Маркетинговий консалтинг в Києві і Україні від фахівців Gravity Media - це конкретні рекомендації зі стратегічного планування, застосування маркетингових інструментів і рекламних каналів. Після повного аналізу цільової аудиторії, бізнес-ніші і конкурентних переваг ми розробимо стратегію «роботи над помилками» в позиціонуванні і реалізації вашої маркетингової стратегії. Ми закриємо слабкі місця, через які ви втрачаєте гроші.

PR стратегія

Розкриваємо PR-потенціал клієнтів. Знаходимо по-справжньому важливі аспекти діяльності компанії і робимо їх цікавими світу. Віримо, що дії переконують краще за слова. Тому ми не просто говоримо. Ми діємо! Розробляємо PR-кампанії, займаємося антикризовим і внутрішнім PR, організовуємо корпоративні івенти і прес-конференції, ведемо прес-офіс.

Gravity Media візьме на себе всі стратегічні та операційні процеси в інтернет-маркетингу. Ми з нуля побудуємо ефективну систему онлайн-маркетингу або доповнимо модель, яка вже працює у вашій компанії.

Ви отримаєте повноцінний маркетинговий відділ з досвідченими фахівцями, які будуть стимулювати продажі і розвивати бренд в інтернеті.

Що ми робимо

  • Маркетинговий аналіз і консалтинг
  • Розробка маркетингових стратегій
  • Підбір каналів просування
  • Оптимізація маркетинг-процесів усередині компанії-замовника
  • Розробка системи KPI

Грамотна оцінка внутрішніх і зовнішніх маркетинг-процесів Вашого бізнесу збільшить ефективність рекламних кампаній і підвищить продажі. Наші фахівці проаналізують Ваш бізнес, виявлять всі слабкі місця і дадуть конкретні рекомендації щодо посилення всіх процесів.

Розкажіть нам про Ваше завдання
Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
gravity.ua Services
gravity.ua
gravity.ua Services