Digital

Контекстна реклама і реклама в соціальних мережах - це інструменти для залучення клієнтів готових замовити послугу або купити товар. Широкий вибір налаштувань PPC і SMM дозволяє показувати рекламу виключно Вашої цільової аудиторії.

Що Ви отримаєте, замовивши ppc рекламу і smm рекламу в агентстві Gravity Media?
Більше продажів і лидов при тому ж рекламному бюджеті
Нашим завданням є зниження вартості залучення клієнтів і збільшення повернення інвестицій. Для цього ми використовуємо ряд унікальних власних розробок, щоб Ви могли отримувати якісний трафік за мінімальною вартістю, яка тільки можлива на Вашому ринку.

Фахівців з ідеями та інноваціями
Фахівці нашого агентства регулярно проходять навчання, тому ми завжди в курсі всіх найактуальніших нововведень зі світу реклами, які ми реалізуємо для Ваших проектів. Ми завжди пропонуємо нові впровадження, які покращують Вашу рекламу.

Стабільне зростання результатів контекстної реклами
Ми максимально фокусуємося на макроцелях, регулярно перерозподіляємо бюджети на користь найбільш рентабельних напрямків, щодня контролюємо важливі для вашого бізнесу показники і виключаємо нецільові канали реклами.

Індивідуальні звіти під ваші бізнес-цілі, зрозумілі кожному
Ми готуємо для вас зручні персональні звіти з урахуванням KPIs ваших бізнес-процесів. У будь-який час ви зможете подивитися дані, наскільки фактичні показники відповідають прогнозованим.

Розкажіть нам про Ваше завдання
Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
gravity.ua Services
gravity.ua
gravity.ua Services